Koniec świata jaki znamy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Społeczeństwo Współczesne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Scholar
The end of the Word as we Know It: Socjal Science for Twenty-First Century
83-7383-078-2
Natalia

Książka przedstawia stan, w jakim znalazł się dzisiaj świat. Autor, jeden z najwybitniejszych i najbardziej nowatorskich współczesnych socjologów, dokumentuje głębokie przemiany naszego świata, wieszcząc jego "koniec". Wallerstein z jednej strony ocenia znaczące wydarzenia ostatniego czasu, z drugiej analizuje wynikające z nich zmiany w sposobie myślenia o świecie. Książkę wieńczy analiza...

Wallerstein z jednej strony ocenia znaczące wydarzenia ostatniego czasu, z drugiej analizuje wynikające z nich zmiany w sposobie myślenia o świecie. Książkę wieńczy analiza intelektualnych wyzwań, jakie stają dziś przed naukami społecznymi, i propozycja odpowiedzi na te wyzwania.

źródło opisu: Okładka

Mippi | 2016-02-02