Marilyn Monroe. Fotograficzna biografia

The Marilyn Album
839005857X
Marilyn Monroe, biografia
Olala

Prawdziwa perełka wśród książek o Marilyn Monroe. Tytuł nie wprowadza w błąd: "Fotograficzna biografia" zawiera ponad 600 kolorowych i czarnobiałych fotografii doskonałej jakości od dzieciństwa, przez pierwsze zdjęcia pełnej wdzieku młodej Normy Jean, fotografie największej gwiazdy Hollywood aż po przygnebiające ujęcia grobu Marilyn. Fotografie, krótkie rozdziały i podpisy do zdjęć układają sie w swego rodzaju życiorys, ukazujacy Marilyn przede wszystkim przez setki z setek tysięcy jakie jej wykonano.
Oprawa twarda,
Format: 31 x 23,5 cm,
Stron: 303,
Fotografie czarnobiałe i kolorowe.

źródło opisu: Art Books, 1991

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Olala | 2011-01-13
Przeczytana: 2005 rok

Rewelacyjna książka, wspaniałe wydanie-bardzo duża,ciężka książka.Mnóstwo zdjęć, wszystkie ułożone w chronologicznym porządku.Szkoda tylko, że pozycja juz niedostępna na rynku-ale polecam przeszukiwanie antykwariatów i aukcji bo naprawdę warto mieć to cudo!

Dominika666 | 2014-08-22
Przeczytana: 20 sierpnia 2014

Przeczytałam w 1,5 godziny. Przed snem. Strasznie nabiłam sobie głowę tym wszystkim. Szczegółowo opisana śmierć Marilyn, to czego szukałam. Dodatkowo zdjęcia, które rozjaśniają całą książkę. Bardzo przydatna lektura na wieczór. Polecam!

tereska | 2016-01-16
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 16 stycznia 2016

Sporo zdjęć i mało treści. Czyli taki jaki powinien być album ze zdjęciami. Lecz na rynku dostępne są ciekawsze albumy. Ponieważ jest to album ze zdjęciami Marilyn Monroe, wiec trudno mi być obiektywną, bo ją uwielbiam ;-)

meg | 2013-12-08
Na półkach: Przeczytane, MMonroe