978-83-7011-923-2
polityka społeczna
Pandora

W podręczniku przedstawiono: - znaczenie, modele, podmioty oraz instrumenty polityki społecznej, - problematykę zabezpieczenia społecznego oraz jego poszczególnych działów, - zagadnienia ubóstwa, edukacji, rynku pracy oraz stanowiące przedmiot polityki ludnościowej, - analizę paradygmatów oraz uwarunkowań współczesnej polityki społecznej. Podręcznik został przygotowany przez pracowników...

W podręczniku przedstawiono:
- znaczenie, modele, podmioty oraz instrumenty polityki społecznej,
- problematykę zabezpieczenia społecznego oraz jego poszczególnych działów,
- analizę paradygmatów oraz uwarunkowań współczesnej polityki społecznej.

Podręcznik został przygotowany przez pracowników naukowych Katedry Socjologii i Polityki Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/wymiary-polityki-spolecznej/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/wymiary-polityki-spolecznej/