Nie zmarnuj życia

Wydawnictwo: Słowo Prawdy
Don't Waste Your Life
poradnik, chrześcijaństwo
religia

Może nie jesteś pewny, czy chcesz, aby twoje życie wywarło wpływ na rzecz czegoś wielkiego. Po prostu chcesz, aby ludzie cię lubili. Będziesz zadowolony, jeśli będziesz mieć solidną pracę, dobrą żonę (lub męża), kilkoro dzieci, ładny samochód i dom, długie weekendy z oddanymi bliskimi. Do tego ciekawe życie na emeryturze, szybką i łatwą śmierć - a potem nie pójdziesz do piekła. I jeśli mógłbyś to wszystko mieć bez Boga, też byłbyś zadowolony. Cóż, właśnie, przygotowujesz własną tragedię. Zmarnowanego życia.

Bóg stworzył nas po to, byśmy żyli jedną pasją - pełnego radości ukazywania Jego wspaniałości i chwały. Zmarnowane życie to życie jej pozbawione. Skupione na trywialnych sprawach, życiu dla wygody i przyjemności. Ta książka to ostrzeżenie, byś nie dał się im pochłonąć. Oraz wyzwanie, by żyć dla Chrystusa!

źródło opisu: Wydawnictwo Słowo Prawdy, 2010

agata | 2012-11-27
Przeczytana: 2011 rok

Książka jest w stanie zmobilizować do życia wartego śmierci każdego opieszałego chrześcijanina