Wieczność

Wydawnictwo: W Wyłomie
Driven by Eternity
religia
Magdalena

Opierając się na zasadach z 2 Koryntian 5: 9 - 11, John Bever przypomina nam, że wszyscy wierzący staną kiedyś przed Jezusem Chrystusem i otrzymają to, na co sobie zapracowali w tym życiu. Niektórzy będą zaskoczeni, bo okaże się, że większość czasu poświęcaliśmy na rzeczy które nie przyniosą w wieczności nagrody. Przygotowując się na wielki dzień sądu i pamiętając o wieczności, będziemy...

Przygotowując się na wielki dzień sądu i pamiętając o wieczności, będziemy prowadzić dobre życie. Ciągłe spoglądanie na cel pomoże nam skupić się na tym co trwałe - wieczność.

Wieczność odważnie mierzy się z jedną z największych tajemnic ludzkiej egzystencji. John Bever dogłębnie i starannie, przedstawia mądrość Biblii. Zachęca czytelników, by prowadzili życie skupione na wieczności.

źródło opisu: W Wyłomie, 2010

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Abi | 2013-03-15
Przeczytana: 15 marca 2013

Biblia jasno mówi, że każdy stanie kiedyś na sądzie. Zastanawiałeś się kiedyś co to tak właściwie dla ciebie oznacza? John Bevere wziął Biblię, przyjrzał się wszystkim fragmentom, które mówią o sądzie wiecznym, po czym napisał nieprawdopodobną wprost książkę „Wieczność” w której bardzo jasno i klarownie, konkretnie i treściwie wyjaśnia, czym jest sąd wieczny, jak będzie wyglądał, jakie ma znaczenie dla naszego życia i z czym się powinno go jeść. Zdumiewające jest to, że taka ważna sprawa, w zasadzie najważniejsza dla naszego życia, jest taka prosta w swojej istocie. Przesłanie książki jest absolutnie niesamowite.

Magdalena | 2011-01-15
Przeczytana: grudzień 2010

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. Zmieniła ona w bardzo pozytywny sposób moje życie, obudziła ze snu, nadała na nowo właściwego przyśpieszenie i kierunku. Bardzo bezkompromisowo, a jednocześnie z wielką miłością przekazuje prawdy na temat przyszłości, która naprawdę czeka każdego z nas - i w jaki sposób to, jak wygląda nasz dzisiejszy dzień determinuje naszą wieczność.

Daniel Kuśmider | 2016-03-01
ginewra | 2016-01-08