Obiekt gwałtu: Uczennice w tapczanie

horror
Dawiro

Debiutancka nowela Krzysztofa "duxa" Żmuda - "Obiekt Gwałtu: Uczennice w Tapczanie" ("Rape Target: Schoolgirls in Couch" ) - oscyluje wokół ostatnich dni życia Tatsuyi Tanaki, na pozór niczym nie wyróżniającym się z tłumu osiemnastolatku, w rzeczywistości kidnaperze - porywającym i przetrzymującym swoje ofiary w ciemnym, stęchłym wnętrzu tapczanu na którym zwykł sypiać. Uprowadzał tylko koleżanki ze szkoły, znęcając się nad nimi i brutalnie je gwałcąc, koniec końców uśmiercając w domowym zaciszu, bądź jego bliskiej okolicy.

Kilka słów od autora:

"W tekście nie pojawia się jasna i klarowna odpowiedź na pytanie dlaczego?, gdyż takowej tak po prawdzie nigdy nie zamierzałem udzielać. Umotywowanie działania głównego bohatera to jedno, inną sprawą jest fakt, iż nic nie usprawiedliwia bestialstwa i nawet nadanie nowelce pseudo-autentycznej otoczki; zazwyczaj dodającej fabułom dodatkowej pikanterii - nie dopomoże w pojęciu istoty ludzkiego okrucieństwa. Jeszcze raz: dlaczego?

...bo przecież nawet w realnym świecie zdarzają się incydenty, w wypadku których zrozumienie jest niemożliwe i niechaj lepiej tak pozostanie."
[www.horrormania.pl]

"Cóż mogę napisać (?)... "Rape Target: Schoolgirls in Couch" to wynik mojej hmm... fiksacji to chyba właściwe słowo... seksploatacją. Jako, że nurt ero guro w naszej rodzimej literaturze nie funkcjonuje, przygoda z w/w tekstem może okazać się ciekawym doświadczeniem tym bardziej, że to zaledwie zalążek całego cyklu którego dalsze odsłony wydawane będą również pod szyldem "Obiekt Gwałtu" (następne uderzenie w ostatnim kwartale tego roku). W zasadzie jedyne co mogę w tej chwili robić, to zachęcać do kupna własnego egzemplarza pod adresem http://www.horrormania.pl/nowela.html . O szczegóły, ew. zmiany w sposobie kupna proszę zwracać się pod adresem e-mail dux@o2.pl."
[http://arenahorror.pl]

źródło opisu: http://www.horrormania.pl