Kroniki Spiderwick: Poradnik hodowcy chochlików

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Cykl: Kroniki Spiderwick
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Spiderwick Chronicles: Care and Feeding of Sprites

Jeśli ponownie chcecie znaleźć się w świecie istot fantastycznych, sięgnijcie po "Poradnik hodowcy chochlików". "Nie wystarczy jednak zachwycać się chochlikami, aby rozpocząć ich hodowlę. Należy rozważyć następujące kwestie: Skąd chochlika wziąć? Gdzie go trzymać? Jak zapewnić mu dość ruchu i odpowiednie pożywienie? Niniejszy poradnik zawiera proste i jasne wskazówki. Jeśli się do nich...

"Nie wystarczy jednak zachwycać się chochlikami, aby rozpocząć ich hodowlę. Należy rozważyć następujące kwestie: Skąd chochlika wziąć? Gdzie go trzymać? Jak zapewnić mu dość ruchu i odpowiednie pożywienie? Niniejszy poradnik zawiera proste i jasne wskazówki. Jeśli się do nich zastosujesz, twój podopieczny będzie zarówno zdrowy, jak i szczęśliwy".

źródło opisu: [Egmont, 2007]

kissarmy | 2011-01-27
Na półkach: Fantazy, Przeczytane, Posiadam

Moim zdaniem jest naprawdę warta pooglądania, a przeczytać można, ale nie trzeba, bo po co czytać jaką trzeba mieć klatkę dla chochlika czy jak go zywić??

Ichiro | 2013-04-11

Cudowne rysunki ! Gratuluję z całego serca talentu i wyobraźni !

Allie Moore | 2010-08-02

nie gorsza niż książki ale też nie najlepsza polecam

Krysia | 2014-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2014