Kroniki Spiderwick: Poradnik hodowcy chochlików

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Cykl: Kroniki Spiderwick
Wydawnictwo: Egmont Polska
The Spiderwick Chronicles: Care and Feeding of Sprites

Jeśli ponownie chcecie znaleźć się w świecie istot fantastycznych, sięgnijcie po "Poradnik hodowcy chochlików". "Nie wystarczy jednak zachwycać się chochlikami, aby rozpocząć ich hodowlę. Należy rozważyć następujące kwestie: Skąd chochlika wziąć? Gdzie go trzymać? Jak zapewnić mu dość ruchu i odpowiednie pożywienie? Niniejszy poradnik zawiera proste i jasne wskazówki. Jeśli się do nich...

"Nie wystarczy jednak zachwycać się chochlikami, aby rozpocząć ich hodowlę. Należy rozważyć następujące kwestie: Skąd chochlika wziąć? Gdzie go trzymać? Jak zapewnić mu dość ruchu i odpowiednie pożywienie? Niniejszy poradnik zawiera proste i jasne wskazówki. Jeśli się do nich zastosujesz, twój podopieczny będzie zarówno zdrowy, jak i szczęśliwy".

źródło opisu: [Egmont, 2007]

Zania | 2017-03-11

Ta książka to dla mnie raj na ziemi! Nie lubię czytać poradników, ale ten zdecydowanie mnie wciągnął! Oto dlaczego:

1. Jest pisany jakby chochliki to była najzwyklejsza rzecz na świecie! Ja bym się na to nie zdobyła.
2. Pisana jest zupełnie jak poradnik, ale taki ciekawy. Bardzo!
3. Proste symbole. Wszystko jak na dłoni. Jest tylko jedno pytanie: Jak ci się to wszystko udało tak gładko napisać, Holly?!?

Ichiro | 2013-04-11

Cudowne rysunki ! Gratuluję z całego serca talentu i wyobraźni !

Allie Moore | 2010-08-02

nie gorsza niż książki ale też nie najlepsza polecam

kissarmy | 2011-01-27
Na półkach: Fantazy, Przeczytane, Posiadam

Moim zdaniem jest naprawdę warta pooglądania, a przeczytać można, ale nie trzeba, bo po co czytać jaką trzeba mieć klatkę dla chochlika czy jak go zywić??

Krysia | 2014-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2014