Świat bez pomysłu

Wydawnictwo: Media Rodzina
poezja polska
poezja
Collony

Kolejny tomik poetycki poznańskiej dziennikarki, autorki scenariuszy telewizyjnych i filmów dokumentalnych. Kameralność, dyskrecja, wrażliwość i powściągliwość to cechy wyróżniające te subtelne liryki zebrane pod wspólnym tytułem "Świat bez pomysłu". Jest w tym świecie miejsce na smutek, malancholię, ale też ironię i dystans do tego, co boli i nie daje spokoju.Oprawę graficzną tomiku stanowią prace krakowskiego artysty Adama Wsiołkowskiego.

źródło opisu: Wydawnictwo Media Rodzina, 2010

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/prod/509/Swiat-bez-pomyslu