Szubad żąda ofiary

Wydawnictwo: Jaworski

Inne wydania

Spójrzcie na mapę Azji tam, gdzie spotykają się dwie potężne rzeki: Tygrys i Eufrat. Zbliżają się do siebie, rozchodzą, by wreszcie połączyć się i wspólnie wpaść do zatoki Perskiej...

Gilles | 2015-10-08
Przeczytana: 08 października 2015

Młodzieżowa, starożytna, o chłopcu, o wychowaniu, o relacjach rodzice-dziecko i o miłości chłopaka i dziewczyny, mógłbym tak dalej wymieniać ale nie ma poco, lepiej niech każdy sam przeczyta, bo warto. Pokazuje, to co jest najważniejsze w życiu, uczy pokory i dystansu.

Bubble | 2015-04-06
Przeczytana: listopad 2013

Wciągająca opowieść, czegoś takiego szukałam, Egipt.. czasy faraonów... bardzo ciekawa historia, bardzo przyjemnie się czyta, jak po każdej książce potrzebuje trochę czasu, żeby ją przegryźć, tak po tej moje kontemplacje były dość długie, chciałabym przeczytać jeszcze raz tę książkę, oraz chciałabym dostać w swoje ręce więcej takich książek :) jest tu niemal wszystko.. historia o miłości, o przyjaźni, oddaniu. Polecam książkę :)

Mizu | 2011-04-19

Ta książka zmotywowała mnie do nauki sumeryjskiego, do wybrania takiej, a nie innej specjalizacji na studiach :)

Wiórek | 2010-08-16

Książka jest bardzo ciekawa, ma szybką akcję i, przynajmniej moim zdaniem, świetnie oddaje realia tamtych czasów... Książkę tę posiadam w domu, jest stara, ma dwie okładki. Jedna, ta dolna nie ma żadnego obrazka, oprócz logo "klub siedmiu przygód"... Ta górna jest odrobinę podarta i posklejana... Znów ma logo "klubu" i "naszej księgarni" i mnóstwo typowo sumeryjskich obarazków... Ta książka jest dla mnie czymś więcej niż tylko książką... To symbol czasów, które nie wrócą...

| 2014-11-28
Przeczytana: 13 października 2014

Książka jest bardzo ciekawa. Zachęciła mnie do zgłębiania starych zwyczajów
i tradycji,wierzeń. Przedstawia prawdziwe wartości: kiedy syn złotnika był
w więzieniu,ten wydał cały swój majątek,żeby jego syn wyszedł z więzienia.
Polecam wszystkim,wiek nie ma znaczenia,jest odpowiednia dla każdego.

Karolina | 2011-10-21
Przeczytana: 2011 rok

Niestety ta powieść jakoś nie przypadła mi do gustu..

BlueBird | 2014-07-09

Na prawdę świetna książka. Wszystkim polecam ;)

Mabar | 2016-10-15
Grzegorz | 2016-10-01