Ostatnia wersja śledcza

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Labirynt". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
Marek

źródło okładki: własne

Fajny, PEERELOWSKI kryminał. Polecam miłośnikom gatunku.

Bartek | 2014-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2014

Jest to jedna z tych powieści, które nie zapadną mi w pamięci. Mimo iż książeczka jest stosunkowo cienka, dłużyła mi się bardzo. Przedstawiona historia nie zaciekawiła mnie w żaden sposób. Brak wyróżniającego się głównego bohatera, przez co każdy był przedstawiony tylko pobieżnie, na pewno żaden nie zapadnie mi w pamięć (już mi ciężko z przypomnieniem sobie nazwisk wszystkich z nich). Wątek kryminalny był kiepski, choć pomieszanie z poplątaniem właściwe dla tego gatunku całkiem w porządku wyszło. Zaskoczył mnie wątek szpiegowski gdzieś tam w tle dochodzenia, co bardzo na plus. Niestety - nic mrożącego krew w żyłach, żadnych emocji, nawet wzruszenia czy choćby śmiechu.

szymonE46 | 2017-01-23
Przeczytana: 19 stycznia 2016