Nieczysta gra

Tłumaczenie: Urszula Szczepańska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
It Had to Be You
romans, miłość
Marek

Gotów był walczyć ze wszystkimi, by zdobyć tę kobietę – ale najpirw musiał wygrać z nią samą. Val straciła wiarę w siebie i przekonanie, że jest wartościowym człowiekiem. Czuła się winna wszystkich grzechów tego świata. Nie chciała wiązać się z ukochanym mężczyzną, bo nie chciała być dla niego ciężarem. Sam postanowił wyprowadzić ją z mroku, podjął ryzykowną grę...

meggykotka | 2017-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2017

Urocza. To właśnie to słowo przyszło mi do głowy zaraz po przeczytaniu tej książki. Romantyczna i urocza.

Sam odnajduje kobietę, w której się zakochał i wywraca jej życie do góry nogami. A ona jak prawdziwa kocica wbija pazurki i się zapiera. I tak czytamy dalsze losy tej przepychanki. Finał jest oczywisty.

Historia jest fajna, ale zbyt pobieżna i za bardzo skupiona na tej dwójce bohaterów. Zabrakło tych dodatkowych dygresji, postaci, wątków pobocznych, które tworzą klimat.

Mimo wszystko książka dobrze napisana, ciekawa i przyjemna. Śmiało polecam przeczytać jako to taki uroczy przerywnik o dzieł cięższego kalibru.

ewka | 2016-06-30
Daria121607 | 2015-05-25