Rzeka ciemności

River of darkness
83-7082-280-0
Wojna w Wietnamie, wywiad
Marek

James Grady ryzykował życie pisząc tę powieść. Przez piętnaście lat zbierał dane dotyczące amerykańskiego wywiadu. Pod płaszczykiem literackiej fikcji ukazuje mroczne kulisy wojny w Wietnamie i słynnych afer szpiegowskich. Jud Stuart - wyszkolony zabójca, mistrz sztuk walki, specjalista od sabotażu i otwierania kas pancernych- przez 25 lat pracował dla CIA. Kończy się zimna wojna i wiedza...

Jud Stuart - wyszkolony zabójca, mistrz sztuk walki, specjalista od sabotażu i otwierania kas pancernych- przez 25 lat pracował dla CIA. Kończy się zimna wojna i wiedza superagenta staje się zagrożeniem dla Firmy. Nadchodzi czas polowania na Stuarta.

źródło okładki: Własne

Jabuilo | 2015-07-25