Egipt. Przewodnik

Tłumaczenie: Anna Gabryś
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kierunek świat". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Copernicus
Egypte
978-83-7539-029-2
Egipt, przewodnik
kamk

KIERUNEK ŚWIAT to nowa seria przewodników o państwach i miastach zagranicznych, adresowana do wszystkich, którzy wybierają się w zagraniczną podróż. W bogato ilustrowanych przewodnikach znajdziemy informację dotyczące wyjazdu, takie jak przygotowanie do podróży czy ABC turysty. Bardzo dobrze opracowana część o danym kraju lub mieście, jego historii i ludziach, dostarczy wielu interesujących informacji jak: geografia, flora i fauna, klucze do przeszłości czy kraj/miasto dzisiaj. W przewodnikach po miastach znajdziemy rozbudowany rozdział mówiący o tym, jak się poruszać po mieście, natomiast z przewodników po państwach będziemy mogli dowiedzieć się więcej o miastach i regionach. Ponadto zamieszczone zostały także informatory adresowe z informacjami o hotelach, restauracjach, rozrywce, zakupach czy przydatnych adresach. W części „Warto wiedzieć” znajdziemy wiele ciekawych informacji o danym kraju czy mieście, słowniczek najczęściej używanych wyrazów i zwrotów oraz plan lub mapę.

Antoni Leśniak | 2012-11-23
Przeczytana: grudzień 2012