Beskid Sądecki. Przewodnik górski

Wydawnictwo: Pascal
978-83-7513-312-7
góry, Beskid Sądecki, przewodnik
kamk

Nowa seria autorskich przewodników Wydawnictwa Pascal popularyzuje turystykę górską. Przewodniki przyciągają uwagę dzięki dynamicznej okładce na spirali oraz nowoczesnej, barwnej szacie graficznej, uwzględniającej zdjęcia, mapy, wykresy hipsometryczne, wyróżnienia w tekście i ramki. Oznacza to, że uwagę przyciągają nie tylko książki, ale tym samym również idea aktywnego wypoczynku, służąca zdrowiu i urodzie. Przewodniki opisują trasy piesze, które wiodą przez najciekawsze zakątki polskich gór. Skierowano je do osób w różnym wieku, które chcą wypoczywać wśród przyrody, które są świadome wymagań, jakie stawiają góry, ale nie należą do turystów zaawansowanych. Poziom trudności tras jest zróżnicowany: od łatwiejszych, krótszych po bardziej męczące, wymagające większego przygotowania fizycznego, dzięki czemu z przewodnika mogą korzystać ludzie w różnym wieku.

Tomasz Przychodzki | 2013-07-29
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam