Otto i latające bliźniaczki

Tłumaczenie: Maciej Nowak-Kreyer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wrota Wyobraźni". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Otto and the flying twins
powieść angielska
Ila93

Nowe prawo zabrania wszelkich czarów. Policja Normalna prześladuje magicznych Karmidee. Na mieszkańców Miasta Drzew pada strach... Zwykli ludzie nie mają się jednak czego bać. Rodzina Ottona może spać spokojnie: nikt z nich nie ma daru czarowania. Są o tym przekonani... do dnia, w którym okazuje się, że bliźniaczki potrafią latać, a ojciec jest królem Karmidee! A Otto musi stawić czoło podstępnym knowaniom nieprzyjaciół magii. I przeszkodzić w otwarciu wrót wiodących do zwykłego świata. To byłby bowiem konic Miasta Drzew...

źródło opisu: Amber, 2004

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

pierwociny | 2014-04-15

To jedna z książek dzieciństwa, których treść jest przymglona upływem czas. Jedna z tych przeczytanych nie jeden raz. Nie pamiętam, czy była dobra, czy też nie, ale kiedy byłam małą dziewczynką porywał mnie ten fantastyczny świat.

Luiza | 2018-02-19
Przeczytana: 2007 rok