Drużyna Mistrza

Wydawnictwo: Koinonia

Interesująca opowieść o nastolatkach stających u progu dorosłego życia. Wybory, których dokonują dzisiaj, mają wpływ na nich samych, na ich najbliższych, a także na ludzi, których nawet nie znają. zawsze marzyłem o karierze piłkarskiej. Piłkarska szkoła nauczyła mnie gry w piłkę, ale nie mogła zapewnić zadowolenia z życia. Czegoś mi stale brakowało... Przełom nastąpił, kiedy zobaczyłem jednego z najlepszych piłkarzy w Polsce grającego dla Boga. Tak jak Mateusz w książce, postanowiłem podpisać kontrakt z Mistrzem. Książka dobrze oddaje moje spełnione marzenie: Byłem podobny ado pewnego chłopca, który kilka lat wcześniej ściskał w objęciach piłkę i marzył, żeby znaleźć się w najlepszej drużynie świata. W drużynie Mistrza!a. łukasz Bujok, ATHLETES IN ACTION Walka rozgrywa się o to, w której drużynie zagrają bohaterowie książki. W tym meczu można wszystko przegrać lub wygrać to, co najcenniejsze. Stawką stało się Życie! Gorąco polecam zarówno młodym czytelnikom, jak i ich rodzicom! Alina Wieja, Redaktor naczelna Nasze Inspiracje

James18 | 2010-09-09

Ta książka wywarła we mnie sporo dobrego. Czytając pierwszy raz, nie spodziewałem się, że tak szybko Mat wróci na dobrą drogę i to z tak dobrym skutkiem.

Wiola | 2011-07-21
Na półkach: Przeczytane, Mam
Przeczytana: 03 stycznia 2011

trafiona na prezent dla nastolatka. Ale mi się też bardzo podobała.

Karolina | 2013-10-25
eve | 2013-08-22