Suppli #10

サプリ (Sapuri)
manga
komiksy
Agnieszka

Wszystko się zmienia. Praca, ludzie, otoczenie, życie. Kolejny rok w agencji reklamowej nie jest taki sam jak poprzedni. Watanabe bierze ślub, Fujii jak zwykle zapracowuje się do granic możliwości, a Yugi i Kōetsu tkwią w emocjonalnym letargu. Przed Saharą – zdolnym kamerzystą i fotografem pojawiają się nowe, ciekawe możliwości rozwoju kariery zawodowej. Możliwości, które wymagają przewartościowania dotychczasowego życia. Mężczyzna będzie musiał wybrać, co jest dla niego ważniejsze – spełnienie zawodowe czy uczucie do Fujii.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo.hanami.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwo.hanami.pl/