Historia w pigułce do 1996 roku

83-901656-2-7
historia
historia
kamk

"Historia w pigułce" jest zbiorem faktów, dat, nazwisk i pojęć, których znajomości najczęściej wymaga się na lekcjach historii w szkole średniej. Może więc skutecznie pomóc na kartkówkach, klasówkach, w przygotowaniu do matury i egzaminów na wyższe uczelnie. Praktyczny format, indeks umożliwiający odszukanie interesującego nas problemu, tabela chronologiczna ułatwiają orientację w materiale - bez uciążliwych bibliotecznych poszukiwań.

Pollyanna | 2011-09-21
Przeczytana: 2000 rok