Gimnastyka umysłu

Wydawnictwo: Weltbild
Gym intelligence: une méthode, une philosophie
poradniki
Karolina

Każdemu z nas zdarzają się od czasu do czasu kłopoty z pamięcią: denerwujące, nierzadko niepokojące, a jednocześnie tak łatwe do uniknięcia. - Jak? Oczywiście dzięki tej książce. Jest to prawdziwy poradnik zdrowia umysłowego; proponuje rozwiązania skuteczne, proste do wprowadzenia w życie, dostępne dla wszystkich. Metoda opracowana przez Monique le Poncin opiera się na praktycznych ćwiczeniach z pogranicza zabawy, dostosowanych do różnych codziennych sytuacji. Ich efekty są zaskakujące, a widać je już po kilku dniach! Dobra pamięć i umiejętność mądrego wykorzystywania wszystkich jej możliwości mają ogromny wpływ na nasze funkcjonowanie, samopoczucie, osiągnięcia i ogólną jakość życia. Co więcej, są w zasięgu ręki każdego z nas.

źródło opisu: Bauer-Weltbild Media, 2007

źródło okładki: Zdjęcie autorskie