Szansa Pauliny

Tłumaczenie: Katarzyna Ciążyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub 13". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Party girls Michelle' big break
83-237-1716-8
nastolatki
AmaranthGirl

źródło okładki: http://literacki24.pl/obr/f/15/f15649.jpg

kamyk576 | 2014-05-12

Przeczytałam w niecały jeden dzień. Książka podobała mi się- zamierzam kupic sobie kolejne części:)
Polecam :)

Dominika | 2014-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2014

Książka z serii Klub 13. Jak sama nazwa mówi przeznaczona jest dla dzieci w wieku około 13 lat i takiemu przedziałowi wiekowemu bym ją poleciła, szczególnie też dziewczynkom, bo dla chłopców zdecydowanie się nie nadaje.

Odkopałam ją z moich książkowych zbiorów i postanowiłam przeczytać, żeby przekazać ją dalej. Czytając ją teraz w wieku 20 lat stwierdzam, że jest całkiem ok, na jeden wieczór, żeby przypomnieć sobie czasy podstawówki i gimnazjum.

Akcja bardzo szybka, przyjaciółki mają ciekawe przygody. Książka napisana prostym językiem, dużą czytelną czcionką.

Podsumowując - polecam ją dziewczynkom od 10 do maksymalnie 13 lat, czyli okres szkoły podstawowej klas 4-6.

Yuuki | 2011-12-11

Dziewczyny jadą na wakacje. Jest tam ogłoszenie o pewnym występie. Razem z przyjaciółkami przygotowują występ i stawiają czoło konkurencji.

Ginny | 2012-10-31

Świetna,jak dla nastolatek. Normalne codzienne przygody :)

Kikaxfob | 2016-08-20
zjedzmakaron | 2016-08-11