Starship: Okręt Flagowy

Tłumaczenie: Robert J. Szmidt
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Starship". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Fabryka Słów
Starship: Flagship
978-83-7574-326-5
Casthaluth

Trwa wojna pomiędzy Republiką i Federacją Teroni. Wilson Cole, dowódca zbuntowanego okrętu wojennego „Teodor Roosevelt” przygotowuje się do obalenia skorumpowanego rządu Republiki. I nie jest ważne, że przeciwnik ma druzgocącą przewagę. Sztuka polega na tym, by osiągnąć sukces bez konfrontacji z liczącą ponad trzy miliony okrętów, flotą przeciwnika. Jednak taktyka „uderz i uciekaj” to za...

Trwa wojna pomiędzy Republiką i Federacją Teroni.

Jednak taktyka „uderz i uciekaj” to za mało, by zrzucić z piedestału polityków i rozgromić największą potęgę militarną w historii galaktyki. Trzeba uderzyć w samo serce, najlepiej strzeżoną planetę Republiki - Deluros VIII.

Cole, Walkiria, Dawid Copperfield, Sharon Blacksmith, Jacovic i reszta załogi „Teddy’ego R.” stają przed największym wyzwaniem ich życia.

Sprytnie pomyślana, napakowana akcją, czysta rozrywka
SF Reviews

źródło opisu: www.fabryka.pl

źródło okładki: www.fabryka.pl

rad | 2014-06-26
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Ebooki
Przeczytana: 26 czerwca 2014

Jak dla mnie, najgorsza część całego cyklu. Mocno naiwna, i naciągana.
Czytając, odniosłem wrażenie, iż autor pisał na siłę...

sveg | 2011-05-16
Przeczytana: marzec 2011

Ostatnia część cyklu. Jak już się przeczytało poprzednie to tę się czyta z rozpędu. Denerwuje tylko zakończenie - strasznie naciągane i jakoś mało wiarygodne - za dużo naraz nieprawdopodobnych rzeczy się dzieje na korzyść głównego bohatera.

Sławomir | 2013-11-11

A tak, wybitna. W tej kategorii wagowej na pewno. Cały cykl jest świetny. Czyta się to naprawdę wyśmienicie. Dobrze napisane i w dobrym tempie. Miłośnikom millitary SF i dobrej SF przygodówki mogę szczerze polecić cały cykl.

Daniel Taberski | 2011-02-26
Przeczytana: 23 lutego 2011

Nieodparcie mam wrażenie, że Wilsona Cole`a otacza zgraja matołów, którym każdy rozkaz trzeba po trzy razy tłumaczyć... Ale poza tym fajne czytadło ;)

gronial | 2012-09-05
Przeczytana: 05 września 2012

Seria niczym specjalnym się nie wyróżniająca, a jednak coś do niej ciągnie. Końcówka tego tomu faktycznie naciągana strasznie.

Mamerkus | 2013-05-08
Przeczytana: 08 maja 2013

Moniura | 2016-11-03

Ta część mi nie podeszła, luz zaginął :(

Mauro666 | 2016-10-01
chanka | 2016-09-13