Popioły słońca

Tłumaczenie: Michał Kurpiński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magic the Gathering". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Ashes of the sun
83-87376-46-9
fantastyka, powieść, gobliny,
Bodzionek

Ayesh wie, że niebezpieczeństwo czai się w Górach Mirtin, a niebezpieczeństwo jest tym, na co ma ochotę. Gdy jej ukochane miasta Oneahu leży w gruzach po wojnach goblinów, a pamięć o nich obrosła legendę, jaki ma powód, by dalej żyć? Jest gotowa umrzeć - jeśli tylko zabierze ze sobą kilka goblinów. Lecz Ayesh jest częścią planów Minotaurów, planów, które nie uwzględniają jej śmierci... na razie. Zostając wplątana w skomplikowaną pajęczynę polityki Mirtinów, Ayesh przekona się, że przyjaciele mogą być groźniejsi od wrogów.

źródło opisu: Okładka.

rydwan | 2015-03-20