Bullet Park

Wydawnictwo: Czytelnik
Bullet Park
literatura obyczajowa
Marek

Bullet Park to nazwa, jaką autor nadał podmiejskiej dzielnicy willowej, zamieszkiwanej przez zamożnych urzędników dojeżdżających do Nowego Jorku. Ich życie układa się według ustalonego rytmu: rano mężczyźni udają się pociągiem do pracy, żony zajmują się domem i uprawiają ogródki. Na pozór jest to życie spokojne i beztroskie, a jednak nie brak w nim problemów wymagających dramatycznej walki o przetrwanie.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne

Schwarzi | 2015-09-21

Książka baardzo przeciętna. Taka na jeden wieczór, można przeczytać dla relaksu ale szybko się o niej zapomina.

Anksunamun | 2016-07-21
readyornot | 2015-06-15