Arena

Tłumaczenie: Bartłomiej Walczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magic the Gathering". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Arena
83-87376-41-8
fantyastyka, Arena, Forstchen
Bodzionek

Festiwal nigdy juz nie bedzie taki sam. Gdy magowie-wojownicy z czterech potężnych Domów przygotowywują się do swoich corocznych walk na Arenie, na festiwal przybywa pewien nieznajomy. Kim jest Garth Jednooki i gdzie zdobył swoje potężne zaklęcia? Czemu interesuje go piąty Dom, zniszczony dwadzieścia lat temu? I czemu Wielki Mistrz Areny tak boi się tego, co Garth mógłby uczynić? Odpowiedź na te pytania może spowodować upadek czterech Domów - albo śmierć Gartha.

źródło opisu: Okłądka.

Viltharis | 2016-04-21
Przeczytana: 20 kwietnia 2016

Mam sentyment do Magic: The Gathering z dawnych czasów i naprawdę fabularnie książka mi się podobała. Fajna, prosta fantastyka, którą pewnie można by szybko przeczytać, ale niestety jest pewien mankament - język. Nie wiem, czy to kwestia tłumaczenia czy sposobu pisania autora, ale od początku do końca w "Arenie" pojawia się mnóstwo powtórzeń i dziwnych sformułowań, a już pod koniec, kiedy trzy następujące po sobie akapity zaczynały się od tego samego imienia... Mnie osobiście odebrało to po prostu przyjemność z czytania, ale może komuś nie będzie przeszkadzać. :)

amugaba | 2014-03-19

Raczej dla fanów gry "Magic: The Gathering". Myślę jednak, że entuzjaści dobrego fantasy, a przede wszystkim pojedynków magów, znajdą coś dla siebie;) Szczerze polecam!

Krzysiek Bujak | 2016-07-04
zygmart | 2015-12-13