Mroczne dziedzictwo

Tłumaczenie: Paweł Wrześniewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magic the Gathering". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Dark Legacy
83-87376-45-0
Bodzionek

Wojna szaleje pod podwójnymi księżycami Dominii. To minotaury i elfy znalazły się w krwawym konflikcie brudnej polityki i plugawej magii. Ludzka sierota, Yunnie, wprowadza do boju dwie potężne bronie. Jedną z nich Żyjąca Zbroja, zamieniająca właściciela w zabójczą bersermaszynę. Druga to kamienny posąg,Tiyint, która raz przebudzona morduje z ponurym niepohamowaniem. Wkrótce jednak Yunnie przekonuje się, że na świecie jest coś więcej, niż królestwo. Pod ziemią istnieje trzeci bezlitosny wróg - podsycający wojnę i ucztujący na poległych obu armii!

źródło opisu: Okładka.

Horazon | 2014-01-27