Museo Thyssen-Bornemisza. Madryt

Seria: Wielkie Muzea
Wydawnictwo: Przedsiębiorstwo Wydawnicze „Rzeczpospolita” S.A.
Madryt, muzeum, sztuka
sztuka
kamk

"Rzeczpospolita" przedstawia ekskluzywną kolekcję prezentującą zbiory największych muzeów i galerii na świecie. Składa się na nią 25 pięknie wydanych albumów, opracowanych przez wybitnych znawców sztuki. Każdy tom zawiera opis i krótką historię obiektu, charakterystykę najważniejszych eksponatów, notki o artystach oraz kolorowe reprodukcje na 144 stronach. Kolekcję otwiera album "Muzea Watykańskie". Następne tomy poświęcone będą między innymi Luwrowi, Prado, Galerii Uffizzi, British Museum.

Anksunamun | 2017-04-10
| 2012-10-04