Mag Marnotrawny

Tłumaczenie: Jerzy Marcinkowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magic the Gathering". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
The Prodigal Sorcerer
83-87376-43-4
fantastyka, powieść, mag, Sumner
Bodzionek

Od stuleci magiczna Zapora chroniła rozdartą wojnami dolinę przed najazdem z zewnątrz. Zamieszkujące ją trzy rasy trwały w odwiecznym konflikcie, podsycanym przez uprzedzenia i strach. Vashino nienawidzili Garanów, Garanowie zaś nie cierpieli ludzi, którzy gardzili pozostałymi. Lecz nastaje nowa era. Tagard Tarngold, przywódca ludzi, realizuje plan, który może przywrócić pokój jego wstrząsanej...

Lecz nastaje nowa era. Tagard Tarngold, przywódca ludzi, realizuje plan, który może przywrócić pokój jego wstrząsanej walkami ojczyźnie. Udaje mu się uzyskać pomoc Algauriusa, czarodzieja z Instytutu Nauk Tajemnych. Pojawia się nadzieja na długo oczekiwany pokój.
Niestety, straszliwa cena sukcesu Tagarda może okazać się wyższa, niż jego lud byłby skłonny zapłacić.

źródło opisu: Okładka.

kachori | 2016-06-13