Berlin, muzeum, sztuka
sztuka
kamk

"Rzeczpospolita" przedstawia ekskluzywną kolekcję poświęconą zbiorom największych muzeów i galerii na świecie. Składa się na nią 25 pięknie wydanych albumów, opracowanych przez wybitnych znawców sztuki. Każdy tom zawiera opis i krótką historię obiektu, charakterystykę najważniejszych eksponatów, notki o artystach oraz kolorowe reprodukcje na 144 stronach. Kolekcję otwiera album prezentujący Muzea Watykańskie. Następne tomy poświęcone będą m.in. Luwrowi, Prado, Galerii Uffizzi, British Museum.W kolekcji dodatkowo ukaże się 5 tomów Polskich muzeów.

Małgorzata | 2016-04-19
Przeczytana: 18 kwietnia 2016