Okładka książki Sekretne życie wampira Kerrelyn Sparks
Okładka książki Sekretne życie wampira
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 6) literatura obyczajowa, romans
Miłość na kołku (tom 6)
Secret Life of a Vampire
Amber
2011-02-24
2011-02-24
2009-03-31
Ewa Spirydowicz
wampiry love at stake humor

Ledwie skończyłam i już nie mogę się doczekać kolejnego tomu i kolejnej historii. Wciągający jest ten wampiryczny świat. Z każdym tomem i każdą historią coraz bardziej uwielbiam tą serię.

Najciekawszy tom ze wszystkich. Bardzo podobał mi się pomysł z wątkiem mitologicznym mimo, że dotyczy tych złych. Scena z pułapką z koronkowych majtek bardzo mnie rozbawiła.
Muszę przyznać, że bardzo polubiłam Jacka, ale z Larą mam problem. Konkretnie z jej zachowaniem. Bardzo często mocno mnie irytowała, zachowywała się bardzo naiwnie.

Ekspresowe tempo . Poznają się, całują się, idą do łóżka i wyznają sobie dozgonna miłość . A to wszystko w kilka dni lub maksymalnie tygodni .A tak poważniej gdyby tak było w życiu nie byłoby tylu nieszczęśliwie zakochanych, ze złamanym sercem lub po rozwodach. Czytając tą serie oddalamy się o lata świetlne od realności by poczytać o tym jakie przystojne i seksowne są wampiry. Przyznaje że czytam Miłość na kołku dla dialogów i opisów, przy których zaśmiewam się do łez. Co prawda gdy tak się dzieje czasem współpasażerowie komunikacji miejskiej patrzą na mnie dziwnie, ale co mi tam :) Sięgając po tą serie nie licz na refleksje nad doczesnością,tu ma być lekko i przyjemnie i jest.

miło szybko i przyjemnie

miło szybko i przyjemnie

Co tu dużo mówić. Nie jest ambitnie, nie jest twórczo, ale o dziwo jest ciekawie choć to już 6 spotkanie z wampirami. Jack i Lara to niezwykle sympatyczni bohaterowie, których od początku połączyła "iskra". Jest zabawnie, jest lekko, jest seksownie. Miły wieczór

Książkę jak każdą z serii czyta się szybko. Ale.. nie polubiłam bohaterów, tak bardzo jak tych z poprzedniej części. Jack'a we wcześniejszych częściach było bardzo mało a i Lara nie wzbudziła mojej sympatii.
Jako guilty pleasure/ read by wieczorem się rozluźnić dobre.

Jako guilty pleasure/ read by wieczorem się rozluźnić dobre.

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

przyjmne romansidło paranormal i rozpoczęcie serii.
książka idealna dla zabicia czasu ..

Przeurocza, opowieść łącząca w sobie wątek romansowy z kryminalnym. Lekka, łatwa i przyjemna.

Sekretne życie wampira
Lara jest wstrząśnięta. Czemu nagle jej towarzysz nie pamięta o wizycie w hotelu? I o tym przystojnym nieznajomym...? Funkcjonariuszka jest pewna, że nie odbywał się tam zwykły wieczór kawalerski. Krew na ścianach? Facet cały we krwi, lecz nie miał żadnych ran? Więc czyja to krew?
Lara wraca, aby rozwikłać zagadkę, lecz po raz kolejny nikt nie przypomina sobie o hałaśliwych gościach.
Czy Lara znajdzie Jacka? I czemu nieznajomy tak bardzo interesuje się zaginionymi kobietami?

Sekretne życie wampira
Wieczór kawalerski Iana nie skończył się tak jak zamierzał Jack. Zamiast po cichu wymknąć się z hotelu, obsługa zadzwoniła po policję. Jack miał się już zabrać do wymazywania pamięci funkcjonariuszom, lecz wtedy jego wzrok padł na oszałamiającą posterunkową Larę. Jednak Lara ma niesamowitą mentalną barierę i rozkazy Jacka nie przedostają się do mózgu....

Jak zwykle przypadek sprawił, że sięgnęłam po książkę. Po kilku stronach już wiedziałam co to za bestseler New York Timesa czy czegoś tam podobnego. Akurat miałam chandrę, a historyjka prościutka i naiwniutka, ładnie podana, przyprawiona odpowiednią dozą wyciskacza łez. Wciągnęło mnie. Poszukałam pozostałych części.
Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny Harlequin, ale ma parę smaczków. Moim ulubieńcem został Angus, troszczący się o rodowe klejnoty.

Nie jest to lektura Boże broń ambitna, to paranormalny...

• Wampiry