Secret Life of a Vampire
wampiry, love at stake, humor
Izabela

Nie ma nic bardziej seksownego niż mężczyzna, który coś ukrywa. No, chyba że swój prawdziwy wiek… Typowy wieczór kawalerski to piwo i piękne kobiety. Wampiryczny wieczór kawalerski jest taki sam, tyle że pije się blissky (syntetyczną krew o smaku whiskey). A nikt nie potrafi zorganizować lepszej imprezy niż Jack, nieśmiertelny potomek Casanovy. Ale kiedy zabawa wymyka się spod kontroli i...

Nie ma nic bardziej seksownego niż mężczyzna, który coś ukrywa.
No, chyba że swój prawdziwy wiek…
Typowy wieczór kawalerski to piwo i piękne kobiety. Wampiryczny wieczór kawalerski jest taki sam, tyle że pije się blissky (syntetyczną krew o smaku whiskey). A nikt nie potrafi zorganizować lepszej imprezy niż Jack, nieśmiertelny potomek Casanovy. Ale kiedy zabawa wymyka się spod kontroli i zjawia się policja, Jack ma sporo do wyjaśnienia… i wyjaśniłby, gdyby nie zapomniał języka na widok pięknej funkcjonariuszki Lary Boucher.
Lara jest pewna, że działo się tu coś więcej niż wieczór kawalerski. Co ukrywa Jack? I dlaczego tak się interesuje porwaniami młodych kobiet, które znikają w mieście? Jej śledztwo ujawnia więcej, niż chciałaby wiedzieć. Ale jeśli ma zostać detektywem, musi odkryć wszystkie tajemnice Jacka. Gdyby tylko stawką nie było jej serce i (wieczne) życie…

źródło opisu: http://www.esensja.pl/ksiazka/ksiazki/obiekt.html?...(?)

źródło okładki: Wydawnictwo

Opinie czytelników (2028)
zabielka | 2014-09-10
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 06 września 2014

Książki z serii "miłość na kołku" są powieściami od których nie należy dużo wymagać i z takim oto podejściem zaczęłam je czytać, Dlatego też nie dam niższej oceny.
Początek książki ciekawy, A co, jak się bawić, to się bawić, szaleć i zwłoki zostawić,,,, :) he he. A że te zwłoki są tylko erotyczną wampirzą zabawką to już inna bajka, :)
Reszcie książki również nie mogę zarzucić że mnie nużyła, czy odpychała, po prostu pochłonęłam ją szybciutko, czasem się śmiejąc, czasem z lekkimi nerwami, Polecam więc serdecznie i pozdrawiam :)

Stasia | 2013-10-26
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 21 października 2013

Po przeczytaniu tej części nie jestem pewna czy dotrwam do końca serii, zwłaszcza, że końca nie widać.

Zdołowałam się, widząc te same stęchłe scenki miłości, które pojawiają się niemal takie same w każdej książce "Love at stake", które dotychczas przeczytałam.

Nudziłam się rzygając tęczą na prawo i lewo.

Nie polecam.

zakreconaxxd | 2016-04-29

Bardzo fajna część, lekka, przyjemnie się czytało, świetni bohaterowie, pełna miłości i ciekawych wątków.

Martini | 2011-03-09

Syn Casanovy - mówi samo za siebie. Dodajmy do tego typowy humor Sparks, kilku szkotów w kiltach i mamy sympatyczną, zabawną lekturkę. :P

dominika_maria | 2014-02-19
Na półkach: Przeczytane, 2014 rok
Przeczytana: 19 lutego 2014

Policjantka Lara Boucher poznaje Giacomo di Venezię, syna Casanovy, podczas wieczoru kawalerskiego Iana, kiedy to zostaje wraz ze współpracownikiem wezwana z powodu odbywającej się imprezy. Już wtedy wpadli sobie w oko. Jednakże Jack ostrzegł, by trzymała się od niego z daleka, co oczywiście nie podziałało, jako że przystojnym mężczyzną był. Próbują siebie unikać, ale przypadek studentki, która zniknęła sprawia, że ze sobą współpracują. Najpierw Lara podejrzewa, że Jack mógłby porywać kobiety, bo jest jedyną osobą, która potrafi kontrolować umysły. Później pracują razem, a Jack uczy Larę 'słuchania głosów', na które ona z natury była oporna. W międzyczasie odbywa się wycieczka do Wenecji, a Lara poznaje prawdę o naturze Jacka. I oczywiście najpierw czuje do niego odrazę, ale później w jej głowie zaczynają się myśli pt: A może wcale nie chciał taki być?
Wampira porywającego studentki udaje się odkryć, Lara jest przynętą, daje się porwać, a później zostaje uratowana przez...

Agnieszka | 2011-12-30
Przeczytana: 04 stycznia 2012

Sama nie wiem dlaczego, ale coraz bardziej uwielbiam książki Kerrelyn Sparks. Autorka popularnej serii o wampirach nie pisze w sumie nic odkrywczego. Jej historie są bardzo proste, przewidywalne i banalne. Od samego początku wiadomo jak się skończą. Nie zmienia to jednak faktu że i ja, i miliony czytelników z wielka przyjemnością zasiadamy do czytania kolejnych książek tej Pani.

'Sekretne życie wampira' opowiada o losach Jack'a, ponad dwustuletniego wampira, którego ojcem był słynny Casanova oraz Lary Boucher, uroczej policjantki pragnącej zostać detektywem.
Lara i Jack po raz pierwszy spotykają się kiedy wieczór kawalerski zoorganizowany przez przystojnego wampira wymyka się spod kontroli i do drzwi puka policja. Jack stara się wytłumaczyć stróżom prawa, że nic się nie stało i panuje nad sutuacją. Używa swojej kontroli umysłu, lecz na Larę on... nie działa. To sprawia, że jest on pod jeszcze większym wrażeniem ślicznej policjantki. Lara również jest pod wrażeniem Jack'a. Jest...

Liza | 2013-03-30
Przeczytana: 30 marca 2013

Nawet pozytywnie zaskoczyła mnie ta książka. Bohaterowie są inteligentni, z ciekawą przeszłością. Pisarka nie napisała w sumie nic oryginalnego. Historia- wampirzy harleqiun z domieszką akcji jest prosta, przewidywalna, ale... i tak mi się podobała. Szczególnie do czasu, gdy bohaterka nie ufa Jack'owi oraz w siedzibie Apolla. Tak więc polecam dziewczynom/ paniom dla relaksu.

A i jeden ciekawy cytat:
"Miłość jest ulotna. Co nie czyni jej bezwartościową. Po prostu jest przez to jeszcze cenniejsza."

Raybella | 2014-09-09
Przeczytana: 08 września 2014

Po (naprawdę) długim czasie wreszcie wpadł w moje ręce kolejny tom z serii "Miłość na kołku".
Tym razem przyglądamy się perypetią miłosnym wampira Jacka (syna Casanovy, pracownika wampirycznej firmy ochroniarskiej) i śmiertelniczki Lary (policjantki, która chciałaby w przyszłości awansować na detektywa).
Po średnio udanym "Moim wielkim wampirzym weselu" jestem bardzo zadowolona z tej części. Znowu było czuć ten magnetyzm, nie tylko pomiędzy główną parą bohaterów. Ku mojej wielkiej radości, również postaci z poprzednich części się pojawiły, jak Shanna, Constantine, Connor czy Phineas. ;) A dzięki temu, że historie wampirów i śmiertelników przenikają się, każda powieść z tej serii ożywa i jest na swój sposób wyjątkowa.
Co do minusów, mimo mojego wielkiego przywiązania do tej serii, obiektywnie patrząc, każdy tom poddany jest schematowi gatunku. Mamy co prawda pewne 'odchylenia' od normy jak wplatanie wątków paranormalnych, dosyć ciekawa fabuła i dużo charakterów, jednak to nadal jest...

madziarakk | 2014-12-04
Na półkach: Przeczytane, Wampiry
Przeczytana: 03 grudnia 2014

Jak to miłość na kołku : Szybko, łatwa i przyjemna. Tym razem bohaterem jest Jack - Syn sławnego Casanowy. Nie jest jednak tak kochliwy jak jego ojciec, jednak jak już go trafi strzała amora to na zabój. Ona - pełna zadziory i odwagi policjantka Lara. Ich drogi się krzyżują gdy Lara przyjeżdża na interwencję do imprezy zorganizowanej przez Jacka. Oczywiście z miejsca wpadają sobie w oko i oczywiście oboje nie chcą przyjąć tego do wiadomości. Ich losy łączy tajemniczy Apollo, który porywa rudowłose studentki. Przypadkiem oczywiście Lara ma ów kolor włosów. Jack jak na prawdziwego, mężnego i honorowego wampira przystało postanawia jej pomóc, a przede wszystkim chronić bezbronną śmiertelniczkę. Czyta się przyjemnie. Lekka nutka humoru sprawia, że od czasu do czasu można się uśmiechnąć.

InezStanley | 2017-10-19

Sekretne życie wampira ( Love at Stake 6) Kerrelyn Sparks

Funkcjonariuszka i wampir

Zjawia się wyłącznie po zachodzie słońca. Potrafi kontrolować ludzkie umysły i zmieniać wspomnienia. Dysponuje nadludzką siłą i szybkością, a przy tym jego wygląd wzbudza zaufanie. Tak mógłby brzmieć profil porywacza i mordercy grasującego w mieście, ale również… wampira. A może to jedna i ta sama postać? Zagadkę będzie musiała rozwiązać funkcjonariuszka Boucher, bohaterka kolejnego tomu serii Kerrelyn Sparks, opisującego wzloty i upadki (oraz całkiem udane życie erotyczne) wampirów związanych z Romatech Industries i rodziną Draganesti.

Wieczór kawalerski wampirów. Dużo rozlanej blissky, czyli mieszanka syntetycznej krwi z whisky. Nieśmiertelny syn słynnego Casanovy zorganizował świetną imprezę, która jednak wymknęła się spod kontroli. Przed drzwiami hotelowymi pojawia się funkcjonariuszka Boucher. Lara Boucher. Piękna rudowłosa kobieta, która od razu wpadła w oko Jacka.
Nie trzeba długo...

zobacz kolejne z 2018