A nie mówiłam!

Okładka książki A nie mówiłam! Katarzyna Grochola
Okładka książki A nie mówiłam!
Katarzyna Grochola Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Żaby i anioły (tom 4) Seria: Proza literatura piękna
Żaby i anioły (tom 4)
Proza
Wydawnictwo Literackie
2010-01-01
2010-01-01
978-83-08-04551-0

Okładka książki Utkane z miłości. 5 opowieści na dobry wieczór Katarzyna Grochola, Magdalena Kordel, Agnieszka Krawczyk, Natasza Socha, Janusz Leon Wiśniewski
Utkane z miłoś... Katarzyna Grochola,...
Okładka książki Opowiem ci o zbrodni. Historie prawdziwe 5 Igor Brejdygant, Wojciech Chmielarz, Max Czornyj, Katarzyna Grochola, Robert Małecki, Małgorzata Rogala
Opowiem ci o z... Igor Brejdygant, Wo...

Świetny cykl książek!

Świetny cykl książek!

Książka pokazuje jak pokonywać lęki,udowadnia że to co dzieje się za naszymi domowymi drzwiami może przechodzić najmniejsze oczekiwania. Ta pozycja to też ostatni tom przygód Judyty i Adama których pokochałam od pierwszego tomu. Jak zwykle nie zawiodłam się na twórczości K.Grocholi, jest to jedna z autorek przy których odpoczywam :)

Przesłuchane z wielką przyjemnością. Nie dlatego, że jestem wielką fanką twórczości Pani Grocholi, bo nie jestem. Kocham ją tylko za jedną - całkiem inną książkę, ale ponieważ w roli lektora wystąpiła Pani Danuta Stenka. A jak ona czyta, oj jak cudnie czyta... :) polecam gorąco każdego audiobooka w jej interpretacji.

Katarzyna Grochola jak zawsze niezawodna :)

Katarzyna Grochola jak zawsze niezawodna :)

2095
2033

Książka „A nie mówiłam!” Katarzyny Grocholi zabiera czytelnika do ostatniego tomu przygód Judyty i Adama.
Książka pokazuje pokonywanie lęków i fakt, że czasami za naszymi drzwiami dzieją się rzeczy o których inni nawet by nie pomyśleli. Dawka humoru i infantylności daje mieszankę czytelnikowi, który różnie może ją odebrać.
Sięgnęłam po książkę, aby dowiedzieć się jak zakończy się przygoda książkowa bohaterów.

Sięgnęłam po książkę, aby dowiedzieć się jak...

Wiele razy śmiałam się w autobusie jak głupia. Jak zwykle ogromny plus za humor m!

SUPER

SUPER

A nie mówiłam, że coś nie pyka?
No ewidentnie mamy tendencję spadkową.
Zaczęło się fajnie, było zabawnie, potem coraz bardziej niedorzecznie, nudno i czuć to przeciągnięcie. Bardzo przewidywalnie. Czyta się szybko, ale gdybym nie przeczytała, nie straciłabym wiele.

A nie mówiłam, że coś nie pyka?
No ewidentnie mamy tendencję spadkową.

Trochę lepsza od swojej poprzedniej cześć historia Judyty, ale nadal brakuje jej czegoś co było w 1 i 2 tomie.
Polecam jako lekką lekturę na wakacje.

Polecam jako lekką lekturę na wakacje.

Nadspodziewanie dobra. Aż zajrzałam jak oceniałam poprzednie książki serii (7,6,5) tym tomem wraca do poziomu pierwszej książki.

• Katarzyna Grochola