Miłość rodzi miłość

Wydawnictwo: Akapit
Die drei Schwestern Randolf
miłość
Marek

Z trzech córek majora Randolfa najpiękniejsza jest Zofia, toteż zabiera narzeczonego swojej siostrze, Ludwice. Wkrótce rodzina Randolfów doświadcza bankructwa i Zofia, pomimo miłości do Henryka, postanawia wyjść za mąż za bogatego Roberta Walentyna, aby poprawić swój byt. Przypadek sprawia, że Henryk i Ludwika spotykają się po pewnym czasie w Berlinie. Czy Ludwika przebaczy Henrykowi jego zdradę? Czy go na powrót pokocha? A może kochała go cały czas i cierpiała w milczeniu?

Ania_ | 2016-02-15
dona | 2013-09-22