Wieczerza z ziół

Wydawnictwo: BIS
Dinner of herbs
wieczerza, zioła, powieść
Edyta

Jest to wzruszająca opowieść o losach trojga młodych ludzi : Roddy'ego, którego po śmierci rodziców wychowywała stara zielarka Kate, oraz dwojga jego przyjaciół - Hala i Mary Ellen. Uczucia, które połączyły ich w dzieciństwiem, z czasem rozkwitły i nabrały mocy. W drugim tomie "Wieczerzy z ziół" poznajemy losy dzieci bohaterów tomu pierwszego - ich uczucia, namiętności, radości i niepowodzenia. Również nad ich losem, podobnie jak nad życiem ich rodziców, ciąży przekleństwo przeszłości.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca

djlamcha | 2012-01-27

Jest miłość. Jest zbrodnia. Jest przeznaczenie. Parę soczystych kobiecych postaci. Czego chcieć więcej?

Magdanna | 2012-09-07
Przeczytana: 16 września 2012

Pierwsza część nudnawa natomiast druga świetna :)

LIDIA | 2016-11-02
Na półkach: Powieść, Przeczytane