Przerwany lot

Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Flyaway
83-85593-04-7
Marek

Po czterdziestu latach powraca sprawa tajemniczego zniknięcia samolotu "Flyaway" w Afryce Północnej... Na poszukiwania wyrusza syn zaginionego pilota, jednak... ktoś chce go powstrzymać za wszelką cenę...

źródło opisu: Wydawnictwo AiB, 1992

źródło okładki: własne

drobnypijaczek | 2013-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2013

Sahara a na niej kilku ludzi walczących o prawdę i własne życie - gdyby nie to, że współmieszkańcy rozpraszali mnie przeczytał bym w jeden dzień. Autor aplikuje nam wycieczkę do północnej Afryki na niedostępne bezdroża i naprawdę dzikie i odludne rejony, intryga jest wciągająca, główny bohater trochę niezbyt autentyczny, ale może w dzisiejszym świecie pośpiechu i pogoni za pieniądzem, żeby odnaleźć siebie i swoje miejsce na ziemi trzeba spojrzeć na to wszystko trochę z innego miejsca a może przy okazji przeżyć przygodę swojego życia i rozwikłać tajemnicę z przeszłości warto. Więc dzieci korporacji - do dzieła czytajcie a może i wam będzie dane ruszyć na pasjonujące bezdroża prawdziwego świata. Polecam, świetna rozrywka - w kraju w którym brakuje słońca.

babelg | 2013-11-24

Moja pierwsza książka tego autora i naprawdę bardzo pozytywie się zaskoczyłem. Gorąco polecam.

Marduk | 2016-04-08
tibn | 2015-11-02