Oblężenie

Standoff
8373119353
romans
Wanda

Reporterka telewizyjna Tiel MCCoy jedzie na urlop. Zmienia jednak trasę, gdy słyszy w radiu wiadomość o porwaniu nastoletniej córki multimilionera Russella Dendyego. Taka jest w każdym razie wersja oficjalna. W rzeczywistości Sabra Dendy, która spodziewa się dziecka, uciekła z domu ze swym chłopakiem. Tiel rezygnuje z urlopu, by zająć się tą ekscytującą sprawą. W miasteczku Rojo Flats wchodzi do sklepu i staje wprost przed lufą pistoletu, zdesperowanymi kochankami... i szansą na fantastyczny reportaż. Dowie się, dlaczego dwoje młodych uciekinierów mniej boi się FBI niż bogatego ojca Sabry, i dlaczego, rezygnując z reporterskiej bezstronności, musi bronić ich przed światem, który chce ich zniszczyć.

źródło opisu: okładka

eunice | 2014-08-17
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Książka bardzo pasjonująca, czyta się ją z zapartym tchem. Każda kartka przynosi nowe zaskakujące wydarzenia. Nie sposób się oderwać.

Monika | 2016-01-09
Przeczytana: 30 grudnia 2015

Pani Brown zdarza się napisać naprawdę świetny kryminał. Niestety, coraz częściej trafiam na zwyczajnie knoty Autorki. "Oblężenie" to zwyczajnie kiepska książka. Doczytałam do momentu, gdy dziewczyna krępuje się karmić przed chwilą urodzone dziecko w obecności faceta, który jej poród odebrał. Czysta abstrakcja i totalne odrealnienie.

Małgorzata Chabzda | 2014-08-17
Przeczytana: 16 sierpnia 2014

I znowu spotykam tę dobrą stronę Sandry Brown czyli w tym przypadku kryminał. Świętnie napisany, trzymający w napięciu aczkolwiek krótki. Od początku do końca książka ciekawa i przykuwająca uwagę. Polecam.

Aneta Wiola | 2016-08-08
Przeczytana: 2015 rok

Akcja to praktycznie nieustanna porodówka jednej z dalszych postaci. Główna bohaterka jest tak wkurzająca, że ma się ją ochotę udusić gołymi rękoma. Niektóre momenty są ciekawe, jednak ogólnie całość jest bardzo przewidywalna. Powieść w ogóle nie w stylu Brown. Najgorsza jaką czytałam tej pisarki.

Kasiag | 2013-12-28

Bardzo dobrze napisana, wciągająca. Czyta się bardzo szybko, tym bardziej, że ma mało stron. Jednak pomimo tej małej liczby stron, treści nie można nic zarzucić. Jest logicznie i emocjonująco. Jak to u Sandry Brown :)

theseventhblackstar | 2017-01-30
Przeczytana: 29 stycznia 2017

Bardzo fajna, lekka historia pewnej reporterki, która będąc na urlopie zupełnie niespodziewanie znajduje się w centrum historycznych zdarzeń. Mimo iż książka jest opowieścią kryminalną, odnajduje się w niej ciekawą, ciepłą historię z happy endem. Książka daje do zrozumienia jak niesamowite i nieprzewidywalne jest życie i jak łatwo spokojny, czasami nudny żywot może w parę sekund przeobrazić się w nieprawdopodobny zbieg okoliczności i zdarzeń. Sandra Brown zamyka w jednym pomieszczeniu reporterkę, poszukiwanych przestępców, zagubioną parę uciekinierów z dzieckiem w drodze i miłą, starszą parę na miesiącu miodowym a na zewnątrz pełno policji i brygadę antyterrorystyczną. Sami zobaczcie jak to się zakończy.

Lidka Aribaldi | 2016-06-23

Tematyka lepsza na film, nie w moim guście. Akcja jak tytuł wskazuje toczy się w jednym miejscu, negocjacje. pozostawię bez oceny.

zabulak | 2015-01-27
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 27 stycznia 2015

Akcja rozgrywa się praktycznie w jednym miejscu. Mały sklepik w jeszcze mbiejszej miejscowości, a tyle się wydarzylo, ze nie sposob bylo sie oderwać od lekrury. Miłość, smutek i strach oraz wiele innych emocji zostalo świetnie przedsawionych przez Sandrę Brown. Polecam warto !

Ania | 2015-04-15
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 15 kwietnia 2015

Książkę szybko się czyta. Zakończenie przewidywalne aczkolwiek fajnie się czyta. Minusem jest nie rozwinięcie i szybko zakończenie wątku z meksykanami co moim zdanie jest to nie możliwe, żeby tak się stało.

ainaka | 2016-04-26
Przeczytana: 26 kwietnia 2016

Bardzo fajny kryminał z wątkiem miłosnym, świetnie i szybko się czyta,nie jest nudny,troszkę mi zabrakło wiadomości co dalej z młodymi bohaterami:(
Naprawdę polecam