Skąd przychodzi Antychryst? Kontakty i konflikty etniczne w Europie Środkowej i Południowej. Fakty – interpretacje – refleksje

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
83-7271-291-5
shpinac

Publikacja o charakterze interdyscyplinarnym; zawiera opracowania z zakresu historii, nauk politycznych, etnologii, językoznawstwa, kulturoznawstwa, socjologii, a nawet ekonomii i filozofii. Stanowi plon konferencji dotyczącej problemów narodowościowych i etnicznych na różnych obszarach Europy Środkowej i Południowej ukazanych w skali mikro i makro.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoap.pl/ksiegarnia/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoap.pl/ksiegarnia/