Tam, gdzie rosną dzikie grusze

Cykl: Czwarta kropka biedronki (tom 2)
Wydawnictwo: Reporter
romans, wieś, przyjaźń
Aleksandra

Opowieść o losach osiemnastoletniej Zuzki, która była częściowo sparaliżowana. Mimo kalectwa była radosną i pogodną dziewczyną. Stawiała śmiało czoło przeciwnościom losu. Mieszkała w niewielkiej wsi, gdzie zwykły dzień pełny był trosk, a problemy miażdżyły wszelkie osobowości. Ta istotka pomogła w rozwiązaniu niejednego problemu, nadała blask kilku szarościom codzienności, a jednocześnie zyskała wielu przyjaciół dzięki swej niezwykłej osobowości.

źródło opisu: Allegro.pl

źródło okładki: Allegro.pl