Makaron: ponad 100 wspaniałych przepisów

Tłumaczenie: Ewa Kleszcz
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Everyday Pasta
978-83-7708-332-1
Sobka

Makaron jest potrawą o długowiecznej tradycji, która nadal pozostaje jednym z najbardziej przydatnych produktów w każdej kuchni. Jest pyszny, niedrogi, pożywny, szybki i łatwy w przygotowaniu, a przede wszystkim niezwykle uniwersalny. Rozmaitość kształtów i wielkości różnego typu makaronów pozwala na rozwijanie kulinarnej wyobraźni, a ich przygotowanie i jedzenie może stanowić interesujące wyzwanie oraz dobrą zabawę zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Warto mieć go zawsze pod ręką, aby móc wyczarować wspaniałe potrawy na każdą okazję, czerpiąc z niezwykłego zbioru przepisów przedstawionych w tej książce.

źródło opisu: http://wysylkowa.pl/ks991124.html#wiecej

źródło okładki: http://wysylkowa.pl/ks991124.html#wiecej