Ulubieniec wszystkich małych budowniczych, jeden z najsympatyczniejszych bohaterów telewizyjnych dobranocek opowiada o sobie. Duże, kartonowe strony zachęcają do czytania i oglądania.

sweeciak | 2019-01-30
Przeczytana: 02 września 2017

“Bob” z serii “Bob Budowniczy” to prosta książeczka, gdzie głównym bohaterem jest znana animowana postać. Jak dla mnie owa pozycja dedykowana jest raczej maluszkom, bo ciut starsi mogą się nią znudzić. Czy warta posiadania? Cóż to zależy od tego jak wielkim miłośnikiem Boba jest Wasz smyk.

Recenzja: https://sweeciak.pl/ksiazki-dla-dzieci/bob-z-serii-bob-budowniczy-lauryn-silverhardt-recenzja/

Dorcia | 2010-11-17

Moje dzieci bardzo lubią przygody Boba.