The Runner's Handbook
978-83-920107-9-1
running, poradnik
poradniki
RosettaStone

"Podręcznik biegacza" to lata trenerskich doświadczeń i setki naukowych badań - opisane lekko, wręcz anegdotycznie. Książka zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy. Wyczerpująco omawia wszystko, co wiąże się z bieganiem: korzyści zdrowotne, plany treningowe, buty, kontuzje, starty w maratonach, zarządzanie wagą i najważniejsze - motywację! Nie ważne, że nigdy nie biegałeś,...

Nie ważne, że nigdy nie biegałeś, masz nadwagę, brak ci motywacji - wyobraź sobie - któregoś dnia i ty przebiegniesz maraton!

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://biegajznami.pl/pokaz.php?id=1516