Francuski jedwab

French silk
83-7129-144-2
romans, morderstwo, uczucie
Wanda

Piękna rudowłosa Claire Laurent, właścicielka firmy Francuski Jedwab, projektującej i szyjącej oryginalną, seksowną damską bieliznę, jest podejrzana o morderstwo. Jego ofiarą padł fanatyczny kaznodzieja, zwalczający wszelkie przejawy erotyzmu w życiu publicznym. Prowadzący śledztwo młody asystent prokuratora okręgowego poważnie traktuje swoje obowiązki, mimo to między nim a Claire nawiązuje się sympatia, która przekształca się w gorące uczucie. Kiedy wreszcie znaleziono zabójcę, nieoczekiwanie przyznaje się do popełnienia zbrodni dotychczasowa podejrzana. Czy jednak kochający mężczyzna uwierzy w jej winę?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Wydawnictwo

Justyna Antoniewicz | 2015-05-14
Przeczytana: 14 maja 2015

Piękna rudowłosa Claire Laurent, właścicielka firmy Francuski Jedwab projektuje bieliznę.
Śmiałam się czytając tą powieść, ubawiłam się przy niej bardzo..lekka, przyjemna zapewniłam sobie relaks wspaniały.
Nie zawiodłam się przy tej książce.
Pani Sandry Brown powieści czyta się fajnie, akcja znakomita,,,świetna fabuła i napięcie budowała.
Rewelacja, czyta się bardzo szybko, wciąga!!!

Ziraelka | 2013-02-22
Przeczytana: 27 lipca 2014

Słaba...

Małgorzata Chabzda | 2014-03-08
Przeczytana: 04 marca 2014

Tym razem Sandra Brown mnie rozczarowała tą książką. Nie lubię pisać negatywnych opinii ale w tym wypadku muszę bo jak dla mnie książka nudna, nic szczególnego się w niej nie dzieje. Wydaje się nawet jakby autorka pisała tę książkę z nudów i braku pomysłów. Zwykły kryminał pomieszany z nudnym romansem.

Julka132 Postek | 2013-11-20
Przeczytana: 20 listopada 2013

Książka godna polecenia. Mi kazała nieźle myśleć :) Wydawało mi się, że wszystko w tej książce jest jasne w związku z zabójstwem. Fabuła potoczyła się jednak inaczej i książka mnie nie zawiodła. Podoba mi się cytat, który moim zdaniem świetnie ujmuje fabułę książki: "Chętnie, wręcz ekstatycznie całowała mężczyznę, który mógł- i prawdopodobnie chciał- umieścić ją na resztę życia w więzieniu." Polecam ją osobom lubiącym nie przewidywane rozwiązanie akcji :)

Anna | 2016-11-02

Osobom które nie czytały szczerze polecam, książkę czytałam już jakiś czas temu ale z chęcią bym do niej wróciła.

NIENACZYTaNA | 2013-01-24

Warto przeczytać. + za scenerię starego Nowego Orleanu.

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: luty 2012

Uwielbiam! Płakałam, śmiałam się nie mogłam się oderwać!!! polecam

Volumen | 2016-08-14

Lubię książki Brown ale ta jakoś przynudzała.

olciaaa | 2016-10-12
Katarzyna | 2016-08-14