Zadziwiające przygody kapitana Antifera

kapitan, Antifer, przygody
przygodowa
Wiórek

Inne wydania

Nowa seria wydawnicza Wydawnictwa Zielona Sowa „Podróże z Verne’em” zawiera 14 powieści Juliusza Verne’a. Obok utworów należących do kanonu twórczości francuskiego klasyka, prekursora science fiction, znalazły się w niej również pozycje mniej znane polskiemu czytelnikowi, jak utrzymane w konwencji powieści utopijnej "Pięćset milionów hinduskiej księżniczki" czy "Dramat w Inflantach", którego...

czy "Dramat w Inflantach", którego akcja toczy się wokół zbrodni i następującego po niej śledztwa.
Starannie opracowane, opatrzone rzetelnymi przypisami książki, w nowych pełnych przekładach z języka francuskiego,
rekomenduje Polskie Towarzystwo Juliusza Verne’a.

źródło opisu: www.zielona-sowa.com.pl

źródło okładki: www.zielona-sowa.com.pl

Zwiadowca12 | 2015-01-03

Ogólnie książka dobra, choć trochę za długa.

Grzegorz | 2016-09-24
Mateusz Niewiadomy | 2016-07-19