Archeologia mórz

archeologia podwodna, historia,
hunter

Treść książki podzielono na 2 części:

1. Archeologia podwodna - nowa dziedzina nauki,
2. Osiągnięcia archeologii podwodnej.

Samigina | 2016-12-13
Na półkach: Archeologia, Przeczytane
Przeczytana: grudzień 2016

Jeśli chodzi o archeologię podwodną - wiadomo, żadna książka nie odda wszystkich starych jak i najnowszych badań. Tutaj znajdziemy bardzo dużo wybranych przykładów, myślę, że bardzo ciekawych. Bardziej dociekliwi będą mogli także na tej podstawi wyszukać o wiele więcej podobnych odkryć, chociażby przez internet - sprawdzałam, naprawdę warto! Literatura podana w bibliografii przyda się na pewno. Polecam całym sercem, daję najwyższą ocenę mimo, że książka nie należy do najnowszych opracowań, ale jest cały czas aktualna.

EmilyStrange | 2014-08-04
Przeczytana: 03 sierpnia 2014

Czyta się bardzo dobrze i myślę, że jest to odpowiednia pozycja nie tylko dla specjalistów, ale i "zwykłego człowieka". Napisana w sposób przystępny, opisuje ciekawie metodologię archeologii podwodnej i jej najważniejsze i najbardziej znane odkrycia.

ROB | 2017-01-29

jeśli ktoś interesuje się archeologią podwodną czy historią to może śmiało po tą książkę sięgać pamiętając że ma już swoje lata i najnowszych odkryć nie zawiera

Kuba | 2013-12-02
szelmaraf | 2012-01-20