Fredro

Książka jest przypisana do serii/cyklu "A To Polska Właśnie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
biografia, Fredro,
literatura piękna
hunter

Fredro, najwybitniejszy polski komediopisarz XIX wieku, należy do autorów stale obecnych w naszej narodowej świadomości, w codziennej polszczyźnie, w repertuarze teatrów.

źródło opisu: Wydawnictwo Dolnośląskie, 2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Goszka | 2015-04-28
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 28 kwietnia 2015

Ciężko ocenić publikację, która jest przeznaczona tylko dla wąskiego grona odbiorców, jakim są pasjonaci Fredry. Myślę, że żaden student z własnej nieprzymuszonej woli tej książki do ręki nie weźmie. Jeśli jednak tak się stanie, to warto żeby wiedział, że z nudów nie umrze, a i kilka ciekawostek się dowie. Ale do ulubionych na pewno nie doda :)