Fredro

Książka jest przypisana do serii/cyklu "A To Polska Właśnie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
6 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biografia, Fredro,
hunter

Fredro, najwybitniejszy polski komediopisarz XIX wieku, należy do autorów stale obecnych w naszej narodowej świadomości, w codziennej polszczyźnie, w repertuarze teatrów.

Goszka | 2015-04-28
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 28 kwietnia 2015

Ciężko ocenić publikację, która jest przeznaczona tylko dla wąskiego grona odbiorców, jakim są pasjonaci Fredry. Myślę, że żaden student z własnej nieprzymuszonej woli tej książki do ręki nie weźmie. Jeśli jednak tak się stanie, to warto żeby wiedział, że z nudów nie umrze, a i kilka ciekawostek się dowie. Ale do ulubionych na pewno nie doda :)

książek: 2065
AnnaSikorska | 2015-11-21