Nowoczesna medytacja

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
Meditation
978-83-7404-594-0
poradniki

Opis: Przebudzenie medytacyjne umysłu. # Czy jesteś ciekaw korzeni i historii medytacji? # Czy chcesz wprowadzić tę starożytną sztukę w swoje codzienne życie? # Czy szukasz holistycznej ścieżki, pozwalającej zjednoczyć ciało, umysł i duszę? Nowoczesna medytacja jest prostym wprowadzeniem w arkana starożytnej wiedzy, która przetrwała próbę czasu, zawsze ceniona za duchową moc odbudowywania. W...

Opis:
Przebudzenie medytacyjne umysłu.
# Czy jesteś ciekaw korzeni i historii medytacji?
# Czy chcesz wprowadzić tę starożytną sztukę w swoje codzienne życie?

Nowoczesna medytacja jest prostym wprowadzeniem w arkana starożytnej wiedzy, która przetrwała próbę czasu, zawsze ceniona za duchową moc odbudowywania. W ćwiczeniach zawartych na kartach tej książki spotykają się Wschód i Zachód. Możesz dzięki nim zyskać nową perspektywę i wprowadzić do swojego życia harmonię.

źródło opisu: http://www.tadzimir.pl/product_info.php?products_id=3175

źródło okładki: http://www.tadzimir.pl/popup_image.php?pID=3175