Gniazda rodzinne II

Wydawnictwo: Veda
reportaże
literatura faktu
Witold Lisek

Drugi tom "Gniazd rodzinnych" zawiera reportaże o sławnych ludziach m.in. o Wojciechu Fibaku, Aleksandrze Gudzowatym, Wiesławie Ochmanie, Franciszku Starowieyskim. Miliszkiewicz opisuje ginący gatunek ludzki, domy inteligentów kryjące skarby, przeciera szlak, prezentuje niezwykle ciekawą gawędę, bogato ilustrowaną. Przeciętny czytelnik znajduje satysfakcję w gawędziarskiej narracji i w anegdotach, często ocierających się o sensację. Czytelnik o głębszych apetytach poznawczych zaspokoi ciekawość wieloma informacjami uzupełniającymi wiedzę o życiu i dziełach najwybitniejszych postaci świata kultury i nauki.

źródło opisu: http://www.conrada11.pl/

źródło okładki: http://www.conrada11.pl