Upiory Afryki, część I

Wydawnictwo: Stanisław Szczepaniak
afryka, lekarz, przygody
Mariusz

Autor książki jest lekarzem, który niemal całe swoje życie zawodowe spędził w krajach Afryki – RPA, Rodezji i Kenii. Miał tam do czynienia z tak wieloma zadziwiającymi, mrożącymi krew w żyłach wydarzeniami, że starczyłoby tego na kilka scenariuszy filmowych. Niezwykłe przygody, niewytłumaczalne przez obecną naukę fenomeny z pogranicza parapsychologii – wszystko to spowodowało, że autor sam...

Niezwykłe przygody, niewytłumaczalne przez obecną naukę fenomeny z pogranicza parapsychologii – wszystko to spowodowało, że autor sam przeżył niejeden szok poznawczy, co zapewne przydać się może również czytelnikowi.

Prezentowana cześć pierwsza zawiera zapis wydarzeń z RPA, kraju w którym autor rozpoczął swą afrykańską wędrówkę. Sugestywne opisy piękna afrykańskiej przyrody, obyczajów, tubylczej ludności, codziennego życia lekarza na kontrakcie i nieludzkiego systemu apartheidu tworzą tło dla niezwykłych zdarzeń, których autor sam stał się bohaterem.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie