Krokodyl Arek

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bracia Koala, Poczytajmy Razem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska

Zobacz, jak pomagają sobie przyjaciele z australijskiego pustkowia! Krokodyl Arek wprowadza się do nowego domu, a Bracia Koala nie tylko pomagają mu w tym, ale także przygotowują dla niego wielką niespodziankę!

Ewelina | 2015-11-21
Na półkach: 2015, Przeczytane, Dla dzieci
Przeczytana: 21 listopada 2015

Mój trzyletni synek zakochał się w niej od pierwszego spojrzenia. Super forma książki, gdzie tekst uzupełniany jest obrazkami (zamiast wyrazów są ilustracje), co w efekcie powoduje, że dziecko nie potrafiące jeszcze czytać, czyta razem z nami.

Villiana | 2016-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2016