Polskie tradycje świąteczne

Wydawnictwo: Księgarnia św. Wojciecha
83-7015-511-1
popularnonaukowa
kamk

"Polskie tradycje świąteczne" po raz pierwszy ukazały się w 1988 roku pod innym niż obecnie tytułem" Rok kościelny a polskie tradycje". Książka od początku cieszyła się zainteresowaniem i sympatią czytelników. Niniejsza edycja jest poprawioną wersją pierwszego wydania. Przedstawia zwyczaje i tradycje świąteczne od wieków pielęgnowane w domach Polaków, wyjaśnia symbolikę gestów, słów i rzeczy. Wprowadza w mistyczny nastrój świąt.

Violetta | 2017-02-13
Asthenia | 2017-01-07