Okładka książki Na ratunek. Jeremiasz Kostka

Na ratunek. Jeremiasz Kostka

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Na ratunek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
83-237-0287-X
typ
papier
Chil
7.24 (21 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Nil Parker od dziecka wychowywał się w towarzystwie psów. Gdy z całą rodziną wyjechał na tydzień nad morze, szybko znalazł tam nowego czworonożnego przyjaciela. Tajemniczy, wyjący po nocach pies pragnie nakłonić Nila do rozwiązania krwawej zagadki przeszłości. Czy chłopcu uda się poznać prawdę, strzeżoną przez psiego ducha, nim na zawsze przykryje ją kurz zapomnienia?

źródło opisu: http://www.webook.pl/b-15345,Jeremiasz_Kostka.html

161. rocznica
  • Marina Mayoral
    72. rocznica
    urodzin
    A tata wyjął z plecaka książkę i rzekł:
    - Poznacie tam na pewno wielu przyjaciół, ale i tak chciałbym wam to dać, bo przecież wiecie, że książka jest...
    - Przyjacielem na całe życie! - wyrecytowały chórem dziewczynki.
  • Scott Spencer
    69. rocznica
    urodzin
    Listy były jedynym namacalnym dowodem, dowodem tego, że kiedyś skrzydła wyrastały mi z serca. Znałem inny świat, świat, który nie ma nazwy. Bo takie słowa jak oczarowanie czy rozkosz są zbyt proste, zbyt banalne, nie potrafią go określić. Nic o tym wiecie nie mogę powiedzieć oprócz tego, że go znałe... pokaż więcej
  • Victoria Holt
    108. rocznica
    urodzin
    ...życie bywa najeżone pułapkami, ale gdy ktoś ich bez przerwy wypatruje, może przeoczyć błogosławieństwa, jakich los także nam nie skąpi.
  • Edgar Rice Burroughs
    139. rocznica
  • Timothy Zahn
    63. rocznica
    urodzin
    Wzruszyła ramionami, a jej ognistorude włosy zamigotały w blasku światła.
  • Andriej Płatonow
    115. rocznica
    urodzin
    Woszczew (...) położył się na brzuchu by usnąć i rozstać się ze sobą samym. Ale sen wymaga umysłu spokojnego, ufnego w życie, zdolnego wybaczyć przeżyty ból.
  • A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupada
    118. rocznica
    urodzin
    Ode Mnie, który przebywam w każdym sercu, pochodzi pamięć, wiedza i zapomnienie.
  • François Mauriac
    44. rocznica
    śmierci
    (...) jest taki rodzaj głupoty wobec którego czuję się zupełnie bezsilny. Można bez trudu dotrzeć do ludzkiej duszy przez zbrodnię, poprzez najsmutniejsze występki, ale nie można się przedrzeć przez pospolitość.

Znajdź nas na Facebooku