Okładka książki Na ratunek. Jeremiasz Kostka

Na ratunek. Jeremiasz Kostka

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Na ratunek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
83-237-0287-X
typ
papier
Chil
7,18 (22 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Nil Parker od dziecka wychowywał się w towarzystwie psów. Gdy z całą rodziną wyjechał na tydzień nad morze, szybko znalazł tam nowego czworonożnego przyjaciela. Tajemniczy, wyjący po nocach pies pragnie nakłonić Nila do rozwiązania krwawej zagadki przeszłości. Czy chłopcu uda się poznać prawdę, strzeżoną przez psiego ducha, nim na zawsze przykryje ją kurz zapomnienia?

źródło opisu: http://www.webook.pl/b-15345,Jeremiasz_Kostka.html

Cena

Polecamy

Opinie czytelników
Cleotka3007 | 2014-10-03

Nie pamiętam jak trafiłam na te książeczki, ale uważam, że była to naprawdę udana seria. Nie pogniewałabym się, gdyby została wznowiona.

Historia Jeremiasza Kostki była moją ulubioną, i myślę, że nie raz jeszcze do niej wrócę.

Gorąco polecam, nie tylko dzieciom ;)

Książka dzieciństwa.

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku