Jaskinie Kalte

Wydawnictwo: Copernicus Corporation
The Caverns of Kalte
fantastyka, fantasy
Kamil

Jesteś Samotnym Wilkiem – ostatnim z Lordów Kai. Do twej ojczyzny dotarły właśnie szokujące wieści. Okazuje się, że Vonotar Zdrajca wciąż żyje i rządzi teraz Lodowymi Barbarzyńcami w Kalte. Król poprzysiągł ludowi, że Vonotar zostanie postawiony przed sądem i odpowie za swoje zbrodnie. Jest to obietnica, której tylko ty możesz dotrzymać. W JASKINIACH KALTE twoja misja polega na schwytaniu...

W JASKINIACH KALTE twoja misja polega na schwytaniu znienawidzonego wroga, ale żeby tego dokonać, będziesz musiał stawić czoła straszliwym niebezpieczeństwom czyhającym w lodowym królestwie. Bądź jednak ostrożny! Jest to przygoda, w której przyjdzie ci sprawdzić swoje umiejętności i wytrzymałość w ekstremalnych warunkach.

źródło opisu: www.copcorp.pl

źródło okładki: www.copcorp.pl

Aya | 2012-08-07

Bardzo dobra gra paragrafowa, lecz na miano wybitnej nie zasługuje, z powodu mało oryginalnej fabuły. Ale możliwości i świetny system walki jest.

Oli_10 | 2014-02-03
MaD | 2013-01-10